Systemy bezprzewodowe Phantom

Konkurencja na gruncie nowoczesnych, bezprzewodowych systemów audio zbiera coraz bogatsze żniwo. Dzięki niej konsumenci mogą wybierać spośród coraz to nowszych i ciekawszych rozwiązań różniących się ceną sprzętu oraz zakresem funkcji. Interesująco pod tym względem wyglądają systemy sprzedawane pod marką Phantom przez firmę Devialet. Pozwalają one w pełni zastąpić typowe systemy audio jakie możemy spotkać w większości domów.

W jednym pakiecie mamy klasyczne HiFi, zestaw kina domowego, głośniki bezprzewodowe czy stacje dokujące. Choć koszty zakupu i opcjonalnej rozbudowy systemu nie są małe, to dla melomanów, którzy równocześnie mają „uczulenie” na kable jest to całkiem sensowne rozwiązanie. Sercem każdego Phantoma jest specjalny multimedialny router Dialog. Można go sparować z maksymalnie 24 bezprzewodowymi głośnikami – tu dostępne są dwa ich rodzaje: Phantom oraz bardziej zaawansowany Silver Phantom.

Tym sposobem w całym domu da się zbudować swoistą sieć znakomitego nagłośnienia bluetooth, które będzie cieszyć domowników idealnym brzmieniem. Specjaliści z Devialet zadbali o to, aby ich klienci mieli dostęp do jak najszerszej puli rozwiązań. Mogą zatem korzystać między innymi z cenionej usługi muzycznej Spotify, odtwarzać nagrania wideo z serwisu YouTube czy dowolnie wybierać utwory zapisane w pamięci komputera, smartfona czy tabletu. Wszystko dlatego, że usługa obsługuje zarówno łączność z siecią Bluetooth jak i WiFi, co w praktyce likwiduje wszelkie ograniczenia w materii mobilności systemu.

.

Next Post

Przewody głośnikowe

pon. gru 28 , 2015
Mając swój zestaw muzyczny chcemy cieszyć się jego poprawną pracą, która powinna mijać bezawaryjnie. To jednak nie wszystko, ponieważ musimy mieć na uwadze to, że

Podobne